Skip to main content Skip to page footer

 

RODZINNY FITNESS CAMP / PROMOCJA SIERPNIOWA
 

Hotel i Domki na Mazurach
Pakiet all inclusive
Pakiet z animacjami dla dzieci na Mazurach lato 2024

 

24.08 – 30.08.2024

Pakiet promocyjny obejmuje: zakwaterowanie, dwa posiłki w formie bufetu+ lunch - zupa oraz zajęcia animacyjne dla dzieci + zajęcia fitness 3 razy dziennie

Dzieci do lat 7 gościmy nieodpłatnie


Zapraszamy na pobyty 7 dniowe (6 noclegów)
 

W CENIE PAKIETU ZAPEWNIAMY PAŃSTWU NIEODPŁATNIE:

ZAJĘCIA FITNESS DLA DOROSŁYCH: OD 25.08 DO 29.08.2024

Zajęcia fitness z instruktorem (3 treningi dziennie)

O Waszą kondycję i dobry humor zadba trener fitness Dorota Mendrzejewska

www.mytime.pl

Dzienny plan zajęć ruchowych :

7:45 - 8:15 - Poranek na pobudzenie metabolizmu. Zajęcia przy wschodzie słońca na pomoście nad jeziorem

17:00 – 18:00 - To co lubimy najbardziej: Brzuch/ Uda / Pośladki

20:00 - 21:15 – Rozciąganie

Atrakcje dla dzieci:

ZIELONA AKADEMIA WIATRAKÓW

W ramach „zielonej akademii” zajęcia są prowadzone 3 dni w tygodniu w godzinach porannych i popołudniowych. Zajęcia poranne prowadzone są przez 2 godziny dziennie - zajęcia prowadzi tradycyjnie wykwalifikowana animatorka Karolina Wizner www.facebook.com/WizartKarolinaWizner.

W godzinach popołudniowych 3 dni w tygodniu prowadzone są zajęcia dla nieco starszych dzieci, zajęcia chemiczne prowadzi mgr chemii absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu w Toruniu oraz zajęcia przyrodnicze i fotograficzne prowadzi Iwona Gotkiewicz Fotografka, przyrodniczka, przewodniczka po Warmii, organizatorka warsztatów fotografIczno-przyrodniczo-survivalowych, blogerka (glosbagien.blogspot.com), członkini Polskiego Związku Fotografów Przyrody. Jest współautorką głównie jako fotografka, ale także jako pisarka, czterech książek poświęconych dzikiej przyrodzie. Regularnie zamieszcza artykuły w podlaskim czasopiśmie „Biebrzańskim Szlakiem” oraz prowadzi cotygodniową audycję pn. „Radiowe gawędy o przyrodzie” na falach Radia UWM FM

ZAJĘCIA PORANNE

 • ekologiczne laboratorium – eksperymenty z ekologią w tle
 • Warsztaty chemiczne zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-14 lat, podczas których uczestnik samodzielnie wykonuje doświadczenia pokazujące jak kolorowy i zabawny jest świat chemii
 • zajęcia Sensoplastyki Celem zajęć sensoplastycznych jest wpływanie na rozwój kreatywności oraz twórczego myślenia, budowanie świadomości ciała i przestrzeni, usprawnienie ruchowe, wpływanie na rozwój mowy (ośrodki w mózgu odpowiedzialne za mowę są usytuowane blisko ośrodków odpowiadających za małą motorykę - czyli pracę dłoni), wpływanie na stymulację wszystkich zmysłów dziecka m.in. poprzez mnogość faktur, tekstur oraz całą paletę ekologicznych barw.
 • Dzień Wodny – nie ma lepszej zabawy niż woda w upalne dni: balony, ślizgawki i szaleństwo

ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE

 • Czwartkowe Poczytanki – warsztaty czytelnicze dla dzieci i rodziców oraz kiermasz książek dla dzieci.
 • Rodzinna Gra terenowa - ‘Wilcza Wataha’ w stylu leśnych podchodów.
  Na zajęciach dzieci wcielają się w role wilków i wilczej watahy. Uczestnicząc w grze terenowej podążają tropem wilków i innych dzikich zwierząt, rozwiązując pełne tajemnic wilcze i leśne zagadki. Szyfry, tajemnicze skrytki, znikające napisy i wiadomości, czy artefakty związane z tematyką wilków, ukryte gdzieś w lesie – oto co czeka do odkrycia. Cała gra opiera się na wiadomościach o wilkach, wilczej watasze, życiu i sposobów aktywności tych zwierząt. Dzięki uczestnictwu w tej leśnej zabawie, dzieci zdobędą wiele cennej wiedzy na temat samych wilków, ale i ogólnie życia lasy i jego mieszkańców. Dzieci otrzymają książeczki instruktażowe z obrazkami, które oprócz podłożonych zagadek, będą wiodły je wilczym szlakiem.
 • Plac Zabaw: duży i kolorowy
 • Deszczowe kino malucha: w przypadku niepogody prezentujemy na dużym ekranie filmy dla najmłodszych

Atrakcje dla całych rodzin:

 • Wtorkowe Pikniki: w czasie pikniku zapraszamy na świetną rodzinną zabawę w czasie której zapraszamy na:
  • ognisko,
  • biesiadę z grillem i daniami kuchni regionalnej
  • muzykę na żywo
  • rodzinne zabawy integracyjne
 • Bezpłatny sprzęt pływający: łodzie wiosłowe, kajaki, rowery wodne, deski typu SUP
 • Bezpłatne wypożyczanie kijków do nordic walking
 • Warsztaty fitness : trzy razy w tygodniu zajęcia z instruktorem Dorotą Mendrzejewska www.mytime.pl
 • Nieodpłatne korzystanie z boiska do siatkówki plażowej.
 • Nieodpłatne korzystanie z boiska do piłki nożnej
 • Nieodpłatne korzystanie z kortu tenisowego
 • Dostęp do specjalnie przygotowanego miejsca do kąpieli
 • Plaża z pomostami
 • Bezpłatny dostęp do Internetu (zasięg internetu w budynku hotelowym oraz przyległych tarasach)
 • Nieodpłatnie udostępniamy przestrzeń do pracy zdalnej (z wyłączeniem telekonferencji) w Sali konferencyjnej. W Sali konferencyjnej jest dedykowane tylko tej przestrzeni łącze internetowe.
 • Brak dodatkowych opłat za zwierzęta
 • Bezpłatny parking

ATRAKCJE DODATKOWO PŁATNE:

 • Dla dzieci w wieku 7-14 lat wakacyjne warsztaty żeglarskie: podstawy żeglarstwa, zajęcia z instruktorem – dodatkowo płatne.
 • Trzydniowy cykl warsztatów fotograficznych dla dorosłych i młodzieży - warsztaty dla początkujących - „Fotografia tradycyjna i mobilna” cena od 150 zł do 300 zł za osobę w zależności od ilości uczestników.- min 10 uczestników
 • Warsztaty fotograficzne -Jak podejść motyla, lub jak złapać piękny pejzaż? Fotografia przyrodnicza na leśnych szlakach – minimum 10 uczestników – dodatkowo płatne
 • Warsztaty shinrin-yoku – „Kąpiele leśne”: świadome przebywanie w lesie w celu odzyskania i wzmocnienia zdrowia. Pozytywny efekt leśnych kąpieli wynika przede wszystkim z tzw. Terpenów cząsteczek wydzielanych przez drzewa, na które nasz układ odpornościowy reaguje natychmiast wzmacniając siły obronne organizmu – minimum 10 uczestników - dodatkowo płatne
 • Tatuaże brokatowe - dodatkowo płatne
 • Warkoczyki kolorowe + piórka boho – dodatkowo płatne
 • Rejsy ze sternikiem jachtem typu DZ- a – dodatkowo płatne
 • Zajęcia z instruktorem nordic walking – dodatkowo płatne
 • Szeroki zakres masaży – dodatkowo płatne
 • Jazda konna w Stadninie Kurki (5 km od Wiatraków) www.stadninakurki.pl
 • Spływy kajakowe naszymi pięknymi rzekami: Marózką i Łyną – 50 zł – 65 zł/ osobę. Oferta obejmuje transport na spływ oraz powrót do „Wiatraków”.
 • Windsurfing – nauka: www.przystanpluski.pl

SZCZEGÓLNIE POLECAMY!

Dwudniowe warsztaty fotograficzne.

Do wyboru są dwa tematy zajęć;

 1. Fotografia krajobrazowa i makro ‘Rytm lasu’
 2. Fotografia pejzażowa ‘Przestrzeń i droga’

Warsztaty obejmują 2 dni zajęć;

Pierwszego dnia odbywają się zajęcia teoretyczne, na których uczestnicy poznają wszelkie zasady obowiązujące w fotografii, dowiadują się jakie są rodzaje oraz jaka może być tematyka fotografii. Na zakończenie zajęć teoretycznych robimy krótkie szkolenie praktyczne w bliskich okolicach ośrodka, np. ucząc się wykonywać poprawnie portret.

Drugiego dnia udajemy się w plener fotograficzny;

Nad leśny wodospad. Na te wycieczkę udajemy się w godzinach porannych lub popołudniowych lub na pobliskie drogi i bezdroża. Na tę wycieczkę udajemy się w godzinach wczesno porannych, przed wschodem słońca.

Oczywiście, jeżeli uczestnicy do dwudniowego cyklu będą chcieli dodać trzecią część, to można ten cykl poszerzyć o trzeci dzień. Grupa może też rozbić się na dwie podgrupy i pierwszą część zajęć [pierwszy dzień] odbyć wspólnie, a na drugą się rozdzielić.

Dojazd własny. Miejsca plenerów nie są oddalone bardziej niż około 10km. Prowadzący wyjeżdża swoim samochodem, spod ośrodka, razem z uczestnikami, którzy jadą oddzielnie swoimi pojazdami.

Zajęcia prowadzi:

Iwona Gotkiewicz

Fotografka, przyrodniczka, przewodniczka po Warmii, organizatorka warsztatów fotografIczno--przyrodniczo-survivalowych, blogerka (glosbagien.blogspot.com), członkini Polskiego Związku Fotografów Przyrody. Jest współautorką głównie jako fotografka, ale także jako pisarka, czterech książek poświęconych dzikiej przyrodzie. Regularnie zamieszcza artykuły w podlaskim czasopiśmie „Biebrzańskim Szlakiem” oraz prowadzi cotygodniową audycję pn. „Radiowe gawędy o przyrodzie” na falach Radia UWM FM Podcasty - Radio UWM 95,9fm (uwmfm.pl). Iwona jest współautorką ogółem dziesięciu (wraz z mężem) wystaw fotograficznych poświęconych przyrodzie Polski północno-wschodniej oraz wystaw zbiorowych, przygotowanych przez Okręg Warmińsko-Mazurski PZFP. W 2018 r. występowała, jako jedna z głównych prelegentek na Festiwalu „Przyroda Warta Poznania’. Jej zdjęcia były prezentowane w multimedialnym pokazie fotografii, organizowanym przez PZFP w cyklu ‘Wizje Natury’ on-line ‘Przyroda jest Kobietą, czyli fotografki w dziczy’ oraz na Międzynarodowym Festiwalu ‘Wizje Natury’ w listopadzie 2023 roku na wystawie oraz w pokazach Okręgu Warmińsko – Mazurskiego PZFP. W 2022 roku była jedną z pięciu prelegentów na Festiwalu Fotografii Przyrodniczej ‘Zbliżenia’, który miał miejsce w Biebrzańskim Parku Narodowym. Jako fotografka, autorka wystaw, włóczykij, obserwatorka przyrody-kobieta bywa też zapraszana do rozmów o swojej pasji na różnego typu wywiady radiowe, telewizyjne, audycje, czy podcasty o fotografii i przyrodzie. Od prawie 15 lat, śladami dzikich zwierząt, przemierza leśne i bagienne ostępy, odkrywając tajemnice dzikich mieszkańców tych wyjątkowych i urokliwych miejsc. Poszukując hipnotyzujących obrazów przemierza szlaki przyrody, często w trudnych i wymagających warunkach. O przygodach, o fotografii, o przyrodzie, o zwyczajach i przystosowaniach zwierząt i po prostu- o tym jak fotografować i podpatrywać przyrodę – o tym wszystkim Wam opowie.

*PU „Wiatraki” zastrzegają możliwość modyfikacji programu

CENNIK 2024 PROMOCJA SIERPNIOWA
pobytów gości indywidualnych
Obowiązuje w terminach od 24.08.2024 do 30.08.2024 r
Pakiet 2 posiłki- śniadanie i obiadokolacja + lunch (zupa)

Ceny za osobę w pakiecie
z dwoma posiłkami
(śniadanie, lunch (zupa) i obiadokolacja)
– wszystkie posiłki podawane w formie bufetów)

7 dni / 6 noclegów za osobę dorosłą z wyżywieniem i atrakcjami dla dzieci zniżki szczegóły poniżej
Pokój Premium (pokoje # od 9 do 12 oraz 105; od 110 do 117) 2100 zł
Pokój Standard 2/3/4 osobowy 1900 zł
Pokój Premium/Studio 4 osobowy (Pokój #104;118;120) 2100 zł
Domek Standard 4 osobowy 2000 zł
Domek Premium Całoroczny 4/6/7 osobowy piętrowy 2300 zł
CENNIK 2023 PROMOCJA SIERPNIOWA
pobytów gości indywidualnych
Obowiązuje w terminach od 06.07.2024 do 13.07.2024 r
Pakiet 2 posiłki- śniadanie i obiadokolacja + lunch (zupa)

Ceny za osobę w pakiecie
z dwoma posiłkami
(śniadanie, lunch (zupa) i obiadokolacja)
– wszystkie posiłki podawane w formie bufetów)

Pakiety
Pokój Premium (pokoje # od 9 do 12 oraz 105; od 110 do 117)

7 dni / 6 noclegów za osobę dorosłą z wyżywieniem i atrakcjami dla dzieci zniżki szczegóły poniżej

2100 zł

Pokój Standard 2/3/4 osobowy

7 dni / 6 noclegów za osobę dorosłą z wyżywieniem i atrakcjami dla dzieci zniżki szczegóły poniżej

1900 zł

Pokój Premium/Studio 4 osobowy (Pokój #104;118;120)

7 dni / 6 noclegów za osobę dorosłą z wyżywieniem i atrakcjami dla dzieci zniżki szczegóły poniżej

2100 zł

Domek Standard 4 osobowy

7 dni / 6 noclegów za osobę dorosłą z wyżywieniem i atrakcjami dla dzieci zniżki szczegóły poniżej

2000 zł

Domek Premium Całoroczny 4/6/7 osobowy piętrowy

7 dni / 6 noclegów za osobę dorosłą z wyżywieniem i atrakcjami dla dzieci zniżki szczegóły poniżej

2300 zł

Zniżki :

Dzieci do lat 7 gościmy nieodpłatnie , wyżywienie dodatkowo płatne – 400 zł za 6 dni ( jednej osobie dorosłej przysługuje zniżka na bezpłatny pobyt jednego dziecka do lat 7)

Dzieci od 7 lat do 14 lat zniżka w wysokości 20% cen pakietu

Pakiet podstawowy obejmuje:

 • Zakwaterowanie wg wybranej opcji
 • Wszystkie nieodpłatne atrakcje wymienione powyżej w opisie Pakietu
 • Bezpłatny parking
 • Brak dodatkowych opłat za zwierzęta
 • Bezpłatna możliwość wypożyczenia: wanienek do kąpieli, podgrzewaczy do butelek, zatyczek do zabezpieczania gniazdek elektrycznych, łóżeczek turystycznych. Prosimy o wcześniejszą rezerwację.
 • Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 17:00, kończy o godzinie 11:00. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja , ostatnim śniadanie w dni wyjazdu
 • W cenie pobytów sprzątanie pokoi 1 raz w tygodniu , dodatkowe sprzątanie odpłatność w wysokości 50 zł za sprzątanie.
 • Za każde nie wykorzystane miejsce w pokoju lub domku odpłatność w wysokości 50% cen pakietów
 • Dopłata do diet : bezglutenowa , wegańska lub bez laktozy - 50 zł za osobę za dobę

Opłaty dodatkowe

 • Opłata za ogrzewanie elektryczne w domkach całorocznych i żeglarskich – 3 zł za kilowat wg wskazania licznika
 • Opłata miejscowa: wg obowiązującego cennika