Skip to main content

Spa na Mazurach

W sercu mazurskiej puszczy, w bezgranicznej toni mazurskich jezior, w szumie strumieni i zapachu lasu – stworzyliśmy miejsce i atmosferę, w której można poznać pełne znaczenie słowa relaks. Aby dopełnić poczucie relaksu zapraszamy do skorzystania z oferty masaży – Kącika Mazurskiej Zielarki w ramach którego proponujemy:

Saunę fińską

Saunę Infrared

Kąpiele relaksacyjne w drewnianych balach

Gabinet masażu

MASAŻ SPA
SPA GORĄCE KOMPIELE
SPA MASECZKA
SPA SAUNA

Spa na Mazurach

We współczesnym, nieustannie zagonionym świecie, coraz bardziej zapracowani, pragniemy utrzymać zarówno dobrą kondycję fizyczną oraz psychiczną jak i piękny wygląd. Szukamy sposobu relaksu i rekreacji, a także dbania o własne ciało. Proponujemy Państwu niepowtarzalne zestawy masaży. Znajdą tu Państwo masaże i terapie, które pozwolą zadbać nie tylko o ciało ale też o ducha.

SPA UPIĘKSZANIE TWARZY
SPA MASAŻ
SPA MASAŻ

PROPOZYCJE MASAŻY

Masażystka Ewa Pawlak

Kilka słów o Ewie:
Jestem Ewa i zajmuję się masażem, a w szczególności masażem tajskim, którego uczyłam się w Tajlandii w International Training Massage School w Chiang Mai. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Praktykę zdobywałam również u nauczycieli w Polsce, m.in. u Pawła Janiszewskiego Thai Massage w Warszawie. Szkoliłam się m.in. w zakresie terapii powięziowej metodą Stecco, w Szkole Multiterapii Twarzy Beaty Sekuły w zakresie terapii twarzy i głowy. Obecnie szkolę się w Instytucie Barrala w zakresie manipulacji trzewnych. Jestem certyfikowaną terapeutką szwajcarskiej metody pracy z dnem miednicy BeBo®. Uwielbiam pracę z ciałem, ruch, pasjonuje mnie muzyka i śpiew.


Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Masaż tajski - „joga pasywna”, według Tajów „joga dla leniwych” to azjatycki styl masażu polegający na wprowadzaniu ciała w głęboki relaks m.in. poprzez techniki uciskowe oraz rozciągające. Masaż ten służy wyciszeniu, zatrzymaniu, pomaga przywrócić ciału witalność i równowagę, jego naturalną lekkość i swobodę. To chwila przerwy, czas przyjemności i odpoczynku. Masaż odbywa się na macie, w wygodnym ubraniu.

60 / 90 minut - 200 zł / 270 zł
Masażystka: Ewa Pawlak


Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Masaż relaksacyjny całego ciała z naturalnymi olejami - dla aktywnych, dla siedzących zbyt długo, dla niespokojnych, dla zmęczonych. Dotyk koi, rozpręża, pomaga na nowo odnaleźć komfort we własnym ciele. To czas wpierania organizmu w jego drodze do naturalnego stanu homeostazy.

60 / 90 minut - 200 zł / 270 zł
Masażystka: Ewa Pawlak

Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Masaż regeneracyjny pleców i karku - masaż wspierający rozluźnienie i regenerację oparty na pracy z powięziami, doskonały dla osób prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających sport, odczuwających niewielkie dolegliwości bólowe, sztywność, nadmierne napięcie.

60 minut - 200 zł
Masażystka: Ewa Pawlak


Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Czas Otulania - masaż mięśni twarzy i dekoltu z elementami refleksologii twarzy jest doskonałym remedium na stres, zmęczenie, napięcie. Techniki masażu mięśni twarzy i dekoltu wprowadzają w stan błogiego zatrzymania i odpoczynku, skutecznie rozluźniają napięcia, poprawiają tonikę skóry, stymulują odżywienie tkanek. Techniki refleksologii twarzy oddziałują na układ nerwowy, mają działanie tonizujące. Masaż jest zaproszeniem organizmu do samoregulacji i powrotu do naturalnego stanu równowagi.

60 minut - 200 zł
Masażystka: Ewa Pawlak


Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Równoważenie biegunów - masaż stóp  wprowadzający całe ciało w stan głębokiego odprężenia, poruszający zastoje energetyczne i usuwający zmęczenie. Elementy refleksologii stóp wspierają organizm w procesie autoregulacji. Do masażu użyte są naturalne masła dające nawilżenie i wspierające regenerację skóry stopy.

30 minut - 140 zł
Masażystka: Ewa Pawlak

TRENING MDM METODĄ BEBO®
Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Indywidualny trening szwajcarską metodą  BeBo®, mający na celu świadome rozluźnienie. oraz wzmocnienie mięśni w obrębie miednicy - mięśni dna miednicy. Jest to doskonała okazja, aby doświadczyć ćwiczeń wspierających stabilizację całego ciała, jak także poznać techniki wyciszające układ nerwowy, dające spokój i regenerację.

50 minut - 150 zł
Prowadząca: Ewa Pawlak


Masażysta: Marcin Wilczyński

Witam.
           Jestem doświadczonym, dyplomowanym masażystą, po 2-letniej szkole masażu, również po studium psychologii alternatywnej w Bałtyckim Instytucie Psychologii, będąc w obecności czuje i rozumiem to, czego ciało potrzebuje. W zawodzie od 2015r.
Łącze różne techniki z masaży tj: lecznicze, relaksacyjne, powięziowe, tkanek głębokich, okostnowe, Lomi Lomi... podążając za intuicją szukam najlepszego sposobu, aby osoba masowana, mogła doświadczyć nie tylko odprężenia i relaksu na poziomie fizycznym, ale również ukojenia na głębszych poziomach własnej świadomości. Relaks zarówno dla duszy jak i dla ciała.. Dodatkowo wrodzona wysoka wrażliwość daje mi umiejętności odczytywania potrzeb na głębszym poziomie istnienia..Rodzaje masaży do wyboru:

Szybkie odprężenie (częściowy)

              Masaż częściowy relaksacyjny z elementami leczniczymi, pracując też na tkankach głębokich oraz powięziach. Najczęściej relaks na całe plecy, kark, ramiona, dłonie. Idealny na szybki relaks, oraz szybką regeneracje.

( 30 minut ) 100zł

 

Natural Relaks

              Masaż całościowy lub częściowy, bazujący na technikach relaksacyjnych, klasycznych i leczniczych. Daje odprężenie ciała, koi przemęczone mięśnie, relaksuje, wprowadza w głęboki stan wyciszenia, tak aby można było jak najbardziej wejść w tryb regeneracyjny. Porównywalny do snu, fazy theta. Dociera do głębokich mięśni szkieletowych. Siła masażu jest dostosowywana do potrzeb stanu obecnego.

 

( 60 minut ) 180zł

Dotyk Duszy

              Jest to połączenie dwóch poprzednich masaży, w którym też mocno odczuwalne są wydłużone, precyzyjne i subtelne ruchy, które dodatkowo przeplatane są chwilami zatrzymania, momentami refleksji dla ciała. Punkty skupienia w których można doświadczyć stanów wielowymiarowości i głębszego połączenia na poziomie ducha. Ten rodzaj wyjątkowego masażu polecany jest wszystkim którzy w życiu czują więcej, widzą więcej, którzy pracują ze swoją świadomością na głębszych poziomach zrozumienia. Światło które rozświetla umysł, dusze i serce..

 

( 70 minut ) 200zł

Boski Komfort

              Podróż transformacji. Pełna relaksacja bez pośpiechu. W połączeniu z przyjemnością głębokiego odprężenia wynikająca z pracy również na tkankach głębokich. Z dokładnością i precyzją wykonywanych ruchów i technik, które odprężają i otulają całe ciało. Subtelność Dotyku Duszy wydłużona w czasie (90minut) gdzie można w pełni odpłynąć i pozwolić sobie na totalny reset ciała i umysłu..

( 90 minut ) 250zł

 

Wszystkie masaże wykonywane są przy kojącej i relaksującej muzyce, z zastosowaniem w 100% naturalnego masła kakaowego, sprowadzanego z Ameryki Południowej.

Zapraszam z całego serca