Skip to main content Skip to page footer

Spa na Mazurach

W sercu mazurskiej puszczy, w bezgranicznej toni mazurskich jezior, w szumie strumieni i zapachu lasu – stworzyliśmy miejsce i atmosferę, w której można poznać pełne znaczenie słowa relaks. Aby dopełnić poczucie relaksu zapraszamy do skorzystania z oferty masaży – Kącika Mazurskiej Zielarki w ramach którego proponujemy:

Saunę fińską

Saunę Infrared

Kąpiele relaksacyjne w drewnianych balach

Gabinet masażu

Spa na Mazurach

We współczesnym, nieustannie zagonionym świecie, coraz bardziej zapracowani, pragniemy utrzymać zarówno dobrą kondycję fizyczną oraz psychiczną jak i piękny wygląd. Szukamy sposobu relaksu i rekreacji, a także dbania o własne ciało. Proponujemy Państwu niepowtarzalne zestawy masaży. Znajdą tu Państwo masaże i terapie, które pozwolą zadbać nie tylko o ciało ale też o ducha.

PROPOZYCJE MASAŻY

Masażystka Ewa Pawlak

Kilka słów o Ewie:
Jestem Ewa i zajmuję się masażem, a w szczególności masażem tajskim, którego uczyłam się w Tajlandii w International Training Massage School w Chiang Mai. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Praktykę zdobywałam również u nauczycieli w Polsce, m.in. u Pawła Janiszewskiego Thai Massage w Warszawie. Szkoliłam się m.in. w zakresie terapii powięziowej metodą Stecco, w Szkole Multiterapii Twarzy Beaty Sekuły w zakresie terapii twarzy i głowy. Obecnie szkolę się w Instytucie Barrala w zakresie manipulacji trzewnych. Jestem certyfikowaną terapeutką szwajcarskiej metody pracy z dnem miednicy BeBo®. Uwielbiam pracę z ciałem, ruch, pasjonuje mnie muzyka i śpiew.


Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Masaż tajski - „joga pasywna”, według Tajów „joga dla leniwych” to azjatycki styl masażu polegający na wprowadzaniu ciała w głęboki relaks m.in. poprzez techniki uciskowe oraz rozciągające. Masaż ten służy wyciszeniu, zatrzymaniu, pomaga przywrócić ciału witalność i równowagę, jego naturalną lekkość i swobodę. To chwila przerwy, czas przyjemności i odpoczynku. Masaż odbywa się na macie, w wygodnym ubraniu.

60 / 90 minut - 200 zł / 270 zł
Masażystka: Ewa Pawlak


Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Masaż relaksacyjny całego ciała z naturalnymi olejami - dla aktywnych, dla siedzących zbyt długo, dla niespokojnych, dla zmęczonych. Dotyk koi, rozpręża, pomaga na nowo odnaleźć komfort we własnym ciele. To czas wpierania organizmu w jego drodze do naturalnego stanu homeostazy.

60 / 90 minut - 200 zł / 270 zł
Masażystka: Ewa Pawlak

Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Masaż regeneracyjny pleców i karku - masaż wspierający rozluźnienie i regenerację oparty na pracy z powięziami, doskonały dla osób prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających sport, odczuwających niewielkie dolegliwości bólowe, sztywność, nadmierne napięcie.

60 minut - 200 zł
Masażystka: Ewa Pawlak


Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Czas Otulania - masaż mięśni twarzy i dekoltu z elementami refleksologii twarzy jest doskonałym remedium na stres, zmęczenie, napięcie. Techniki masażu mięśni twarzy i dekoltu wprowadzają w stan błogiego zatrzymania i odpoczynku, skutecznie rozluźniają napięcia, poprawiają tonikę skóry, stymulują odżywienie tkanek. Techniki refleksologii twarzy oddziałują na układ nerwowy, mają działanie tonizujące. Masaż jest zaproszeniem organizmu do samoregulacji i powrotu do naturalnego stanu równowagi.

60 minut - 200 zł
Masażystka: Ewa Pawlak


Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Równoważenie biegunów - masaż stóp  wprowadzający całe ciało w stan głębokiego odprężenia, poruszający zastoje energetyczne i usuwający zmęczenie. Elementy refleksologii stóp wspierają organizm w procesie autoregulacji. Do masażu użyte są naturalne masła dające nawilżenie i wspierające regenerację skóry stopy.

30 minut - 140 zł
Masażystka: Ewa Pawlak

TRENING MDM METODĄ BEBO®
Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Indywidualny trening szwajcarską metodą  BeBo®, mający na celu świadome rozluźnienie. oraz wzmocnienie mięśni w obrębie miednicy - mięśni dna miednicy. Jest to doskonała okazja, aby doświadczyć ćwiczeń wspierających stabilizację całego ciała, jak także poznać techniki wyciszające układ nerwowy, dające spokój i regenerację.

50 minut - 150 zł
Prowadząca: Ewa Pawlak


Masażysta: Marcin Wilczyński

Witam.
           Jestem doświadczonym, dyplomowanym masażystą, po 2-letniej szkole masażu, również po studium psychologii alternatywnej w Bałtyckim Instytucie Psychologii, będąc w obecności czuje i rozumiem to, czego ciało potrzebuje. W zawodzie od 2015r.
Łącze różne techniki z masaży tj: lecznicze, relaksacyjne, powięziowe, tkanek głębokich, okostnowe, Lomi Lomi... podążając za intuicją szukam najlepszego sposobu, aby osoba masowana, mogła doświadczyć nie tylko odprężenia i relaksu na poziomie fizycznym, ale również ukojenia na głębszych poziomach własnej świadomości. Relaks zarówno dla duszy jak i dla ciała.. Dodatkowo wrodzona wysoka wrażliwość daje mi umiejętności odczytywania potrzeb na głębszym poziomie istnienia..Rodzaje masaży do wyboru:

Szybkie odprężenie (częściowy)

              Masaż częściowy relaksacyjny z elementami leczniczymi, pracując też na tkankach głębokich oraz powięziach. Najczęściej relaks na całe plecy, kark, ramiona, dłonie. Idealny na szybki relaks, oraz szybką regeneracje.

( 30 minut ) 100zł

 

Natural Relaks

              Masaż całościowy lub częściowy, bazujący na technikach relaksacyjnych, klasycznych i leczniczych. Daje odprężenie ciała, koi przemęczone mięśnie, relaksuje, wprowadza w głęboki stan wyciszenia, tak aby można było jak najbardziej wejść w tryb regeneracyjny. Porównywalny do snu, fazy theta. Dociera do głębokich mięśni szkieletowych. Siła masażu jest dostosowywana do potrzeb stanu obecnego.

 

( 60 minut ) 180zł

Dotyk Duszy

              Jest to połączenie dwóch poprzednich masaży, w którym też mocno odczuwalne są wydłużone, precyzyjne i subtelne ruchy, które dodatkowo przeplatane są chwilami zatrzymania, momentami refleksji dla ciała. Punkty skupienia w których można doświadczyć stanów wielowymiarowości i głębszego połączenia na poziomie ducha. Ten rodzaj wyjątkowego masażu polecany jest wszystkim którzy w życiu czują więcej, widzą więcej, którzy pracują ze swoją świadomością na głębszych poziomach zrozumienia. Światło które rozświetla umysł, dusze i serce..

 

( 70 minut ) 200zł

Boski Komfort

              Podróż transformacji. Pełna relaksacja bez pośpiechu. W połączeniu z przyjemnością głębokiego odprężenia wynikająca z pracy również na tkankach głębokich. Z dokładnością i precyzją wykonywanych ruchów i technik, które odprężają i otulają całe ciało. Subtelność Dotyku Duszy wydłużona w czasie (90minut) gdzie można w pełni odpłynąć i pozwolić sobie na totalny reset ciała i umysłu..

( 90 minut ) 250zł

 

Wszystkie masaże wykonywane są przy kojącej i relaksującej muzyce, z zastosowaniem w 100% naturalnego masła kakaowego, sprowadzanego z Ameryki Południowej.

Zapraszam z całego serca