Skip to main content

Spa na Mazurach

W sercu mazurskiej puszczy, w bezgranicznej toni mazurskich jezior, w szumie strumieni i zapachu lasu – stworzyliśmy miejsce i atmosferę, w której można poznać pełne znaczenie słowa relaks. Aby dopełnić poczucie relaksu zapraszamy do skorzystania z oferty masaży – Kącika Mazurskiej Zielarki w ramach którego proponujemy:

Saunę fińską

Saunę Infrared

Kąpiele relaksacyjne w drewnianych balach

Gabinet masażu

MASAŻ SPA
SPA GORĄCE KOMPIELE
SPA MASECZKA
SPA SAUNA

Spa na Mazurach

We współczesnym, nieustannie zagonionym świecie, coraz bardziej zapracowani, pragniemy utrzymać zarówno dobrą kondycję fizyczną oraz psychiczną jak i piękny wygląd. Szukamy sposobu relaksu i rekreacji, a także dbania o własne ciało. Proponujemy Państwu niepowtarzalne zestawy masaży. Znajdą tu Państwo masaże i terapie, które pozwolą zadbać nie tylko o ciało ale też o ducha.

SPA UPIĘKSZANIE TWARZY
SPA MASAŻ
SPA MASAŻ

PROPOZYCJE MASAŻY

Masażystka Ewa Pawlak

Kilka słów o Ewie:
Jestem Ewa i zajmuję się masażem, a w szczególności masażem tajskim, którego uczyłam się w Tajlandii w International Training Massage School w Chiang Mai. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Praktykę zdobywałam również u nauczycieli w Polsce, m.in. u Pawła Janiszewskiego Thai Massage w Warszawie. Szkoliłam się m.in. w zakresie terapii powięziowej metodą Stecco, w Szkole Multiterapii Twarzy Beaty Sekuły w zakresie terapii twarzy i głowy. Obecnie szkolę się w Instytucie Barrala w zakresie manipulacji trzewnych. Jestem certyfikowaną terapeutką szwajcarskiej metody pracy z dnem miednicy BeBo®. Uwielbiam pracę z ciałem, ruch, pasjonuje mnie muzyka i śpiew.


Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Masaż tajski - „joga pasywna”, według Tajów „joga dla leniwych” to azjatycki styl masażu polegający na wprowadzaniu ciała w głęboki relaks m.in. poprzez techniki uciskowe oraz rozciągające. Masaż ten służy wyciszeniu, zatrzymaniu, pomaga przywrócić ciału witalność i równowagę, jego naturalną lekkość i swobodę. To chwila przerwy, czas przyjemności i odpoczynku. Masaż odbywa się na macie, w wygodnym ubraniu.

60 / 90 minut - 180 zł / 250 zł
Masażystka: Ewa Pawlak


Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Masaż relaksacyjny całego ciała z naturalnymi olejami - dla aktywnych, dla siedzących zbyt długo, dla niespokojnych, dla zmęczonych. Dotyk koi, rozpręża, pomaga na nowo odnaleźć komfort we własnym ciele. To czas wpierania organizmu w jego drodze do naturalnego stanu homeostazy.

60 / 90 minut - 180 zł / 250 zł
Masażystka: Ewa Pawlak

Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Masaż regeneracyjny pleców i karku - masaż wspierający rozluźnienie i regenerację oparty na pracy z powięziami, doskonały dla osób prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających sport, odczuwających niewielkie dolegliwości bólowe, sztywność, nadmierne napięcie.

60 minut - 170 zł
Masażystka: Ewa Pawlak


Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Czas Otulania - masaż mięśni twarzy i dekoltu z elementami refleksologii twarzy jest doskonałym remedium na stres, zmęczenie, napięcie. Techniki masażu mięśni twarzy i dekoltu wprowadzają w stan błogiego zatrzymania i odpoczynku, skutecznie rozluźniają napięcia, poprawiają tonikę skóry, stymulują odżywienie tkanek. Techniki refleksologii twarzy oddziałują na układ nerwowy, mają działanie tonizujące. Masaż jest zaproszeniem organizmu do samoregulacji i powrotu do naturalnego stanu równowagi.

60 minut - 170 zł
Masażystka: Ewa Pawlak


Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.

Równoważenie biegunów - masaż stóp  wprowadzający całe ciało w stan głębokiego odprężenia, poruszający zastoje energetyczne i usuwający zmęczenie. Elementy refleksologii stóp wspierają organizm w procesie autoregulacji. Do masażu użyte są naturalne masła dające nawilżenie i wspierające regenerację skóry stopy.

30 minut - 110 zł
Masażystka: Ewa Pawlak

TRENING MDM METODĄ BEBO®
Odprężenie. Regeneracja. Harmonia.


Indywidualny trening szwajcarską metodą  BeBo®, mający na celu świadome rozluźnienie. oraz wzmocnienie mięśni w obrębie miednicy - mięśni dna miednicy. Jest to doskonała okazja, aby doświadczyć ćwiczeń wspierających stabilizację całego ciała, jak także poznać techniki wyciszające układ nerwowy, dające spokój i regenerację.

50 minut - 120 zł
Prowadząca: Ewa Pawlak


Masażysta: Marcin Wilczyński

Doświadczony, dyplomowany masażysta, również po studium psychologii alternatywnej, który czuje i rozumie to, czego ciało potrzebuje.
Łącząc różne techniki szuka najlepszego sposobu, aby osoba masowana, mogła doświadczyć nie tylko odprężenia i relaksu na poziomie fizycznym, ale również ukojenia na głębszych poziomach własnej świadomości. Relaks zarówno dla duszy jak i dla ciała.Rodzaje masaży do wyboru:

CAŁEGO CIAŁA: (60 minut / 90minut): 150 zł / 220 zł

 • REGENERACYJNY (intensywny, energiczny, pobudzający)
 • LECZNICZY (skupiony na dolegliwościach, głęboki, precyzyjny)
 • LIMFATYCZNY (spokojny, wyciskający)
 • UJĘDRNIAJĄCY (energiczny, pobudzający, odświeżający)
 • RELAKSACYJNY (odprężający, w miarę łagodny, regenerujący)
 • ZMYSŁOWY (subtelny, łagodny, odprężający)
 • SPORTOWY (energiczny, mocny, dogłębny) 160 zł

 

CZĘŚCIOWE: (30 minut) 80 zł

 • TWARZ, GŁOWA, RAMION
 • PLECY, RAMIONA, KARK I BARKI

 

SESJE: (110 minut) 300 zł

 • W GŁĄB SIEBIE - Sesja relaksacyjno-psychologiczna, poszukiwania odpowiedzi i właściwych pytań + masaż całościowy 90 minut

 

ĆWICZENIA / TRENINGI  PERSONALNE (30 minut / 60 minut) 50 zł / 70 zł

Kinezyterapia, praca z postawą ciała, modelowanie sylwetki, świadomość ruchu, relaksacja, automasaż, propriocepcja ruchu, praca z oddechem. Informacje holistyczne do stosowania na przyszłość, zalecenia.

 • INDYWIDUALNE (połączone z masażem)    
 • RODZINNE

 

INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA DJEMBE (60 minut) 50 zł

Wszystkie masaże i ćwiczenia są personalizowane, czyli techniki i sposoby pracy są dobierane tak, aby właściwie oddziaływać na potrzeby i uwarunkowania danej osoby, w danym momencie.
ZAPRASZAM!