Skip to main content

Spa na Mazurach

W sercu mazurskiej puszczy, w bezgranicznej toni mazurskich jezior, w szumie strumieni i zapachu lasu – stworzyliśmy miejsce i atmosferę, w której można poznać pełne znaczenie słowa relaks. Aby dopełnić poczucie relaksu zapraszamy do skorzystania z oferty SPA – Kącika Mazurskiej Zielarki w ramach którego proponujemy:

Saunę fińską

Saunę Infrared

Kąpiele relaksacyjne w drewnianych balach

Gabinet masażu

Kącik kosmetyczny

MASAŻ SPA
SPA GORĄCE KOMPIELE
SPA MASECZKA
SPA SAUNA

Spa na Mazurach

We współczesnym, nieustannie zagonionym świecie, coraz bardziej zapracowani, pragniemy utrzymać zarówno dobrą kondycję fizyczną oraz psychiczną jak i piękny wygląd. Szukamy sposobu relaksu i rekreacji, a także dbania o własne ciało. Dysponując kosmetykami zawierającymi w sobie esencję natury z pełną gamą ich zapachów i właściwości, w połączeniu z zabiegami wykorzystującymi najnowsze zdobycze kosmetologii oraz pogłębianą nieustannie wiedzą naszych terapeutów, proponujemy Państwu niepowtarzalne Pakiety SPA. Znajdą tu Państwo zabiegi SPA, które pozwolą zadbać nie tylko o urodę, ale i o dobre samopoczucie.

SPA UPIĘKSZANIE TWARZY
SPA MASAŻ
SPA MASAŻ

Zapraszamy Państwa do naszego SPA, gdzie profesjonalne masaże i zabiegi oparte

na renomowanych kosmetykach pozwolą zrelaksować się, wyciszyć i odzyskać pełnię sił witalnych.

Swą wyjątkowość nasze SPA zawdzięcza nie tylko sprawdzonym produktom kosmetycznym, ale również niezwykłym ceremoniom zabiegowym. Przy akompaniamencie relaksacyjnej muzyki, zapachu kadzideł, świeżych owoców, otuleni płatkami róż lub lawendy bierzemy udział w kreowaniu chwili relaksu i prawdziwego odprężenia.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza naszych usług.

SPA SAUNA
SPA SAUNA
SPA SAUNA